Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
MANASLU YOUTH GS
Код на производ:
(KAF203B205-01)
KANDER

MANASLU YOUTH GS

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 *
 • 36 36
 • 36,5 *
 • 37 37
 • 37,5 *
 • 38 38
 • 38,5 *
 • 39 39
 • 39,5 *
 • 40 40
 • 40,5 *
 • 41 41
 • 41,5 *
 • 42 *
 • 42,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
40 40
35 35
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Кондури
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Outdoor
Бренд KANDER
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
41 41
40 40
35 35
39 39
38 38
37 37
36 36

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203B203-02
2.632 ДЕН
Заштеда 20%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203B203-01
2.468 ДЕН
Заштеда 25%
3.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Кондури KAF203B204-01
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""