Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
PREDATOR 20.4 IN SALA
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FW9206)
adidas

PREDATOR 20.4 IN SALA

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR 20.4 IN SALA се врвни фудбалски патики. Тие се наменети првенствено за фудбал и играње на затворено. Подетално

adidas PREDATOR 20.4 IN SALA се врвни фудбалски патики.

Тие се наменети првенствено за фудбал и играње на затворено.

Современиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Мекиот, синтетички кожен и текстилен горен дел се прилагодува на вашето стапало и го обвива на правилен начин.

Дополнително засилениот преден дел овозможува целосна контрола на топката во секое време.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на рамни површини и е исклучително издржлив.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат да играат фудбал.

adidas PREDATOR 20.4 IN SALA се неопходни за врвна игра и нови победи.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума

 • Прикажана боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: FW9206

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PREDATOR 20.4 IN SALA се врвни фудбалски патики.

Тие се наменети првенствено за фудбал и играње на затворено.

Современиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Мекиот, синтетички кожен и текстилен горен дел се прилагодува на вашето стапало и го обвива на правилен начин.

Дополнително засилениот преден дел овозможува целосна контрола на топката во секое време.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на рамни површини и е исклучително издржлив.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат да играат фудбал.

adidas PREDATOR 20.4 IN SALA се неопходни за врвна игра и нови победи.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил

 • Ѓон: гума

 • Прикажана боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: FW9206

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6541
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Помош