Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
NIKE COURT ROYALE AC
Женски патики
Код на производ:
(AO2810-102)
NIKE

NIKE COURT ROYALE AC

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.993 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 36,5
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42,5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12 12
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE WMNS COURT ROYALE AC се женски lifestyle патики со привлечен ретро дизајн. Со својот класичен минималистички стил и детали, овој легендарниот модел секогаш привлекува внимание. Подетално

NIKE WMNS COURT ROYALE AC се женски lifestyle патики со привлечен ретро дизајн.

Со својот класичен минималистички стил и детали, овој легендарниот модел секогаш привлекува внимание.

Синтетичката кожа и поставата од текстил обезбедуваат удобност и долготрајност на овој модел.

Гумената тексура добро се прилагодува на сите површини.

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики
 • Ретро дизајн
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Обложување со текстил
 • Лого на Nike
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: AO2810-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE WMNS COURT ROYALE AC се женски lifestyle патики со привлечен ретро дизајн.

Со својот класичен минималистички стил и детали, овој легендарниот модел секогаш привлекува внимание.

Синтетичката кожа и поставата од текстил обезбедуваат удобност и долготрајност на овој модел.

Гумената тексура добро се прилагодува на сите површини.

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики
 • Ретро дизајн
 • Горен дел: синтетичка кожа
 • Обложување со текстил
 • Лого на Nike
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: AO2810-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош