Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
FLEXAGON ENERGY TR 2.0
Женски патики
Код на производ:
(FX7946)
Reebok

FLEXAGON ENERGY TR 2.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.318 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Идеални за вежбање во теретана, патиките за тренинг Reebok Flexagon Energy Tr 2.0 Shoes ќе станат дел од вашата секојдневна рутина. Подетално

Идеални за вежбање во теретана, патиките за тренинг Reebok Flexagon Energy Tr 2.0 Shoes ќе станат дел од вашата секојдневна рутина.

Минималистичкиот дизајн и меката и лесна поддршка се доволни причини да се препуштите на спортските активности без грижи.

Мрежата во горниот дел овозможува проток на воздух со цел да се одржат нозете суви.

Меѓуѓонот FuelFoam обезбедува оптимален баланс на удобност.

Деталите инспирирани од оригами форми додаваат суптилен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патики за фитнес и тренинг

 • Мрежа на горниот дел

 • Патики за тренинг со помал интензитет

 • Меѓуѓон FuelFoam за оптимален баланс на удобност

 • Флексибилна текстура на ѓон

 • Лого детали

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: FX7946

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Идеални за вежбање во теретана, патиките за тренинг Reebok Flexagon Energy Tr 2.0 Shoes ќе станат дел од вашата секојдневна рутина.

Минималистичкиот дизајн и меката и лесна поддршка се доволни причини да се препуштите на спортските активности без грижи.

Мрежата во горниот дел овозможува проток на воздух со цел да се одржат нозете суви.

Меѓуѓонот FuelFoam обезбедува оптимален баланс на удобност.

Деталите инспирирани од оригами форми додаваат суптилен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Патики за фитнес и тренинг

 • Мрежа на горниот дел

 • Патики за тренинг со помал интензитет

 • Меѓуѓон FuelFoam за оптимален баланс на удобност

 • Флексибилна текстура на ѓон

 • Лого детали

 • Боја: сина

 • Шифра на артикл: FX7946

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош