Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
DEEP THREAT J
Детски патики
Код на производ:
(FW8526)
adidas

DEEP THREAT J

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5 18,3
 • 12-K 31
 • 13K 31.5 19
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5 20,3
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5 21,5
 • 3- 36
 • 4 36.5 22,5
 • 4- 37.5 23
 • 5 38
 • 5- 38.5 24
 • 6 39.5 24,5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Црпејќи инспирација од игралиштето, овие детски кошаркарски чевли се изработени со полнета средна подлога и подметната пета за исклучителна удобност. Подетално

Црпејќи инспирација од игралиштето, овие детски кошаркарски чевли се изработени со полнета средна подлога и подметната пета за исклучителна удобност.

Лентата на средниот дел од стапалото на издржливата горна страна, изработена од синтетичка кожа, овозможува врзување за да можат да се движат и да бидат активни без никакви пречки.

Спецификации:

 • Боја: црна / зелена

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • За деца

 • Шифра на артикл: FW8526

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K 28.5 17
11K
11-K
12K 30.5 18,3
12-K
13K 31.5 19
13-K
1
1- 33.5 20,3
2
2-
3 35.5 21,5
3-
4 36.5 22,5
4- 37.5 23
5
5- 38.5 24
6 39.5 24,5
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Црпејќи инспирација од игралиштето, овие детски кошаркарски чевли се изработени со полнета средна подлога и подметната пета за исклучителна удобност.

Лентата на средниот дел од стапалото на издржливата горна страна, изработена од синтетичка кожа, овозможува врзување за да можат да се движат и да бидат активни без никакви пречки.

Спецификации:

 • Боја: црна / зелена

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • За деца

 • Шифра на артикл: FW8526

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K 28.5 17
11K
11-K
12K 30.5 18,3
12-K
13K 31.5 19
13-K
1
1- 33.5 20,3
2
2-
3 35.5 21,5
3-
4 36.5 22,5
4- 37.5 23
5
5- 38.5 24
6 39.5 24,5
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8545
adidas HARDEN STEPBACK се унисекс детски патики за кошарка и секојдневно носење. Инспир...
3.430 ДЕН
Заштеда 20%
4.288 ДЕН
Помош