Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
LOTTO MEGALIGHT W
Женски патики
Код на производ:
(T4042)
LOTTO

LOTTO MEGALIGHT W

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 *
 • 5.5 36
 • 6 36.5
 • 6.5 37
 • 7 38
 • 7.5 38.5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40.5
 • 9.5 41
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики LTA191207-03
1.674 ДЕН
Заштеда 40%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S7636
1.694 ДЕН
Заштеда 50%
3.388 ДЕН
Помош