Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CITYRIDE NU AMF
Код на производ:
(T2058)
LOTTO

CITYRIDE NU AMF

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 7 39.5
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42,5
 • 10 43
 • 10.5 43,5
 • 11 44
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 39.5 25
7.5 40 25,5
8 40.5 26
8.5 41 26,5
9 42 27
9.5 42,5 27,5
10 43 28
10.5 43,5 28,5
11 44 29
11.5 45 29,5
12 45.5 30
12.5 46 30,5
13 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
7 39.5 25
7.5 40 25,5
8 40.5 26
8.5 41 26,5
9 42 27
9.5 42,5 27,5
10 43 28
10.5 43,5 28,5
11 44 29
11.5 45 29,5
12 45.5 30
12.5 46 30,5
13 47 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""