Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
ECLIPSE IC
Код на производ:
(UMSW173107-05)
UMBRO

ECLIPSE IC

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд UMBRO
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 28
45 45 29
46 46 30
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики UMF201M112-63
1.814 ДЕН
Заштеда 35%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M111-02
1.794 ДЕН
Заштеда 40%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики UMF201M101-01
1.533 ДЕН
Заштеда 30%
2.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""