Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JR. MAGISTA OBRAX 2 CLUB (IC)
Код на производ:
(AH7316-080)
NIKE

NIKE JR. MAGISTA OBRAX 2 CLUB (IC)

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.480 ДЕН
Заштеда: 1.210 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37.5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38.5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7298-081
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7317-080
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AO3293-001
2.583 ДЕН
Заштеда 30%
3.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""