Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
NEW BALANCE W 373
Код на производ:
(WL373NVW)
NEW BALANCE

NEW BALANCE W 373

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 *
 • 5,5 36
 • 6 36.5
 • 6,5 37
 • 7 37.5
 • 7,5 38
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40.5
 • 9,5 41
 • 10 *
 • 10,5 *
 • 11 *
 • 11,5 *
 • 12 *
 • 12,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 36.5 23
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NEW BALANCE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 36.5 23
5,5 36 22.5
6,5 37 23.5
7 37.5 24
7,5 38 24.5
8 39 25
8,5 40 25.5
9 40.5 26
9,5 41 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики WS997JGA
4.333 ДЕН
Заштеда 30%
6.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики WL373FC2
3.073 ДЕН
Заштеда 30%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:11
Патики WL574CLD
3.703 ДЕН
Заштеда 30%
5.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""