Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S
Код на производ:
(366418-02)
PUMA

PUMA VIKKY PLATFORM RIBBON S

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална Цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.360 ДЕН
Заштеда: 1.930 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 3
 • 3.5
 • 4
 • 4.5
 • 5
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 12
 • 12.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
3 3
8 8
7.5 7.5
7 7
6.5 6.5
6 6
5.5 5.5
11 11
10.5 10.5
10 10
9.5 9.5
9 9
8.5 8.5
12 12
11.5 11.5
12.5 12.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
3 3
8 8
7.5 7.5
7 7
6.5 6.5
6 6
5.5 5.5
11 11
10.5 10.5
10 10
9.5 9.5
9 9
8.5 8.5
12 12
11.5 11.5
12.5 12.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 373108-04
3.912 ДЕН
Заштеда 20%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 373031-05
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 373031-06
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""