Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
ANTAR 2
Код на производ:
(LTA183112-01)
LOTTO

ANTAR 2

  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • 45
  • 46
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 29
45 45 30
46 46 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LOTTO
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40 25
41 41 26
42 42 27
43 43 28
44 44 29
45 45 30
46 46 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S7580
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S7577
2.710 ДЕН
Заштеда 20%
3.388 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""