Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
X GHOSTED.4 FXG J
Детски копачки
Код на производ:
(FW6798)
adidas

X GHOSTED.4 FXG J

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.742 ДЕН
Заштеда: 746 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X GHOSTED.4 FxG J се врвни детски фудбалски патики дизајнирани за момчиња. Нудат голема удобност, одлични перформанси и атрактивен спортски изглед. Подетално

adidas X GHOSTED.4 FxG J се врвни детски фудбалски патики дизајнирани за момчиња.

Нудат голема удобност, одлични перформанси и атрактивен спортски изглед.

Минималистичкиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Горниот дел е изработен од лесни синтетички материјали кои овозможуваат целосна контрола на топката.

Изведбата на табаните дава можност да го покажете вашиот талент на терените со природна и вештачка трева.

Ѓонот е совршено флексибилен и ви помага да одржувате целосна контрола над топката, притоа постигнувајќи брзина и стабилност.

Удобноста и стабилноста на движењето се императив.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност кон брендот.

Овие детски фудбалски патики се одличен избор за малите фудбалери.

Чекор пред сите, тоа е целта.

Спецификации:

 • Фудбалски патики за деца
 • Плиток профил / врзување
 • За играње на природна и вештачка трева
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: FW6798
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X GHOSTED.4 FxG J се врвни детски фудбалски патики дизајнирани за момчиња.

Нудат голема удобност, одлични перформанси и атрактивен спортски изглед.

Минималистичкиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Горниот дел е изработен од лесни синтетички материјали кои овозможуваат целосна контрола на топката.

Изведбата на табаните дава можност да го покажете вашиот талент на терените со природна и вештачка трева.

Ѓонот е совршено флексибилен и ви помага да одржувате целосна контрола над топката, притоа постигнувајќи брзина и стабилност.

Удобноста и стабилноста на движењето се императив.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност кон брендот.

Овие детски фудбалски патики се одличен избор за малите фудбалери.

Чекор пред сите, тоа е целта.

Спецификации:

 • Фудбалски патики за деца
 • Плиток профил / врзување
 • За играње на природна и вештачка трева
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: FW6798
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""