Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER
Детски чизми
Код на производ:
(FY3221)
REEBOK

REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 19
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26
 • 10 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL CL SNOW JOGGER се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време. Издржливиот горен дел од синтетичка кожа е обложен со мек материјал, кој нежно ги обвиткува и штити детските стапала. Подетално

Reebok ROYAL CL SNOW JOGGER се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време.

Издржливиот горен дел од синтетичка кожа е обложен со мек материјал, кој нежно ги обвиткува и штити детските стапала.

Горниот дел е дополнително засилен со текстурален слој на петицата и прстите и фиксиран е со широка лепенка.

Средниот дел е направен од лесна EVA пена за да обезбеди удобна поддршка за малите стапала.

Контрастниот гумен ѓон со асиметрични длабоки шари обезбедува добро прилагодување на површината и на тој начин спречува лизгање.

Спецификации:

 • Детски чизми - за девојчиња
 • Горна површина од синтетичка кожа
 • Лепенка, врвка
 • EVA пена во средниот дел
 • Гумен ѓон
 • Боја: сина, розова, бела
 • Шифра на артикл: FY3221
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
6 22 12
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15,5
10 27 16
3.5 19 9.5
5.5 21.5 11.5
6.5 22.5 12.5
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
12 12
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL CL SNOW JOGGER се детски чизми со класичен спортски дизајн за студено време.

Издржливиот горен дел од синтетичка кожа е обложен со мек материјал, кој нежно ги обвиткува и штити детските стапала.

Горниот дел е дополнително засилен со текстурален слој на петицата и прстите и фиксиран е со широка лепенка.

Средниот дел е направен од лесна EVA пена за да обезбеди удобна поддршка за малите стапала.

Контрастниот гумен ѓон со асиметрични длабоки шари обезбедува добро прилагодување на површината и на тој начин спречува лизгање.

Спецификации:

 • Детски чизми - за девојчиња
 • Горна површина од синтетичка кожа
 • Лепенка, врвка
 • EVA пена во средниот дел
 • Гумен ѓон
 • Боја: сина, розова, бела
 • Шифра на артикл: FY3221
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
6 22 12
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15,5
10 27 16
3.5 19 9.5
5.5 21.5 11.5
6.5 22.5 12.5
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
12 12
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX0109
Овие патики нудат класичен теренски стил за најмладите. Шарените детали ги прават овие...
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1528
Reebok ROYAL CLASSIC JOGGER 2 се детски патики инспирирани од ретро дизајн и се целосно...
1.253 ДЕН
Заштеда 30%
1.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""