Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
adidas D ROSE 773 2020
Унисекс кошаркарски чевли
Код на производ:
(FW9838)
adidas

adidas D ROSE 773 2020

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3
 • 15 51 1/3
 • 6 39 1/3
 • 6- 40
 • 7 40 2/3
 • 7- 41 1/3
 • 8 42
 • 8- 42 2/3
 • 9 43 1/3
 • 9- 44
 • 10 44 2/3
 • 10- 45 1/3
 • 11 46
 • 11- 46 2/3
 • 12 47 1/3
 • 12- *
 • 13 48 2/3
 • 13- 49 1/3
 • 14 50
Зачувајте во листата на желби
Лесниот горен дел има удобно поставен јазик и прилагодена пета за полесно чекорење. Овие патики се изградени со внатрешен дел, а ѓонот со текстура овозможува лесно прилагодување на површината Подетално

Лесниот горен дел има удобно поставен јазик и прилагодена пета за полесно чекорење.

Овие патики се изградени со внатрешен дел, а ѓонот со текстура овозможува лесно прилагодување на површината

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Унисекс кошаркарски патики

 • Шифра на артикл: FW9838

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Лесниот горен дел има удобно поставен јазик и прилагодена пета за полесно чекорење.

Овие патики се изградени со внатрешен дел, а ѓонот со текстура овозможува лесно прилагодување на површината

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна

 • Материјал: Текстил / синтетика

 • Унисекс кошаркарски патики

 • Шифра на артикл: FW9838

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош