Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
Машки патики
Код на производ:
(CK7583-001)
NIKE

NIKE AIR MAX VG-R

S&B КАРТИЧКА ВИ ОВОЗМОЖУВА ПОВЕЌЕ - ИСКОРИСТИ 20% ДОПОЛНИТЕЛЕН ПОПУСТ!

Додај ги во твојата кошничка за купување твоите омилени артикли обележани со знак S&B, внесете го Вашиот код од картичката и оствари дополнителен попуст од 20%!

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max VG-R се машки патики создадени за да обезбедат совршен баланс помеѓу брзината и удобноста. Подетално

Nike Air Max VG-R се машки патики создадени за да обезбедат совршен баланс помеѓу брзината и удобноста.

Инспирирани од моделот Air Max 95, овие патики нудат динамичен и модерен дизајн со хибридни линии и текстури во горниот дел.

Лесната и воздушна мрежа овозможува постојана вентилација, додека воздушната единица на петицата го ослободува притисокот на секој чекор во контакт со земјата.

Средниот ѓон на патиката е исполнет со мека и лесна пена за уште поголема удобност.

Гумениот ѓон нуди стабилност и издржливост, така што вашето движење ќе биде удобно и безбедно.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа, синтетика

 • Среден ѓон: пена

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CK7583-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max VG-R се машки патики создадени за да обезбедат совршен баланс помеѓу брзината и удобноста.

Инспирирани од моделот Air Max 95, овие патики нудат динамичен и модерен дизајн со хибридни линии и текстури во горниот дел.

Лесната и воздушна мрежа овозможува постојана вентилација, додека воздушната единица на петицата го ослободува притисокот на секој чекор во контакт со земјата.

Средниот ѓон на патиката е исполнет со мека и лесна пена за уште поголема удобност.

Гумениот ѓон нуди стабилност и издржливост, така што вашето движење ќе биде удобно и безбедно.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа, синтетика

 • Среден ѓон: пена

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CK7583-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT4352-102
Nike Air Max 90 се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел на па...
9.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ0611-102
Nike Air Max 90 PRM се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел н...
9.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""