Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA GS CHARGED ROGUE 2
Код на производ:
(3022868-004)
UNDER ARMOUR

UA GS CHARGED ROGUE 2

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална Цена
3.290 ДЕН
Цена со попуст
2.632 ДЕН
Заштеда: 658 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 *
 • 7 7
 • 7.5 *
 • 8 *
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
10 10
3.5 3.5
13 13
5.5 5.5
5 5
4.5 4.5
4 4
7 7
6 6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
10 10
3.5 3.5
13 13
5.5 5.5
5 5
4.5 4.5
4 4
7 7
6 6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""