Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0
Детски патики
Код на производ:
(FW8908)
REEBOK

REEBOK ROYAL PRIME MID 2.0

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 26.5
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL PRIME MID се детски патики наменети за девојчиња. Ретро кошаркарскиот стил е инспирација за овие детски патики изработени од синтетичка кожа. Подетално

Reebok ROYAL PRIME MID се детски патики наменети за девојчиња.

Ретро кошаркарскиот стил е инспирација за овие детски патики изработени од синтетичка кожа.

Контрастните бои на страничните линии и класичниот ѓон CUPSOLE од гума ги прави овие патики автентични.                                                        

Спецификации:

 • EVA пена во средина
 • Горен дел: текстилна кожа, синтетичка кожа
 • Гумен ѓон со посебна текстура
 • Боја: темно сина
 • Шифра на артикл: FW8908
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL PRIME MID се детски патики наменети за девојчиња.

Ретро кошаркарскиот стил е инспирација за овие детски патики изработени од синтетичка кожа.

Контрастните бои на страничните линии и класичниот ѓон CUPSOLE од гума ги прави овие патики автентични.                                                        

Спецификации:

 • EVA пена во средина
 • Горен дел: текстилна кожа, синтетичка кожа
 • Гумен ѓон со посебна текстура
 • Боја: темно сина
 • Шифра на артикл: FW8908
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8901
Класичен теренски стил што вашето дете може да го носи секој ден. Овие патики за девојч...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV2732
Шарени детали им даваат на детските патики кои се инспирирани од тенисот, асоцијација н...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""