Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS
Код на производ:
(FY3224)
REEBOK

REEBOK ROYAL CL SNOW JOGGER GS

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 19
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26.5
 • 10 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 19 9.5
4.5 20 10.5
10 27 16
9.5 26.5 15.5
9 26 15
4 19.5 10
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
5 21 11
8 25 14
8.5 25.5 14.5
10.5 10.5
12 12
11.5 11.5
11 11
12 12
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 19 9.5
4.5 20 10.5
10 27 16
9.5 26.5 15.5
9 26 15
4 19.5 10
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
5 21 11
8 25 14
8.5 25.5 14.5
10.5 10.5
12 12
11.5 11.5
11 11
12 12
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""