Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
REEBOK ROYAL HYPERIUM
Женски патики
Код на производ:
(FW0916)
Reebok

REEBOK ROYAL HYPERIUM

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.034 ДЕН
Заштеда: 1.356 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеални за прошетки низ градот. Средниот ѓон има текстура што му дава 3Д ефект. Подетално

Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеални за прошетки низ градот.

Средниот ѓон има текстура што му дава 3Д ефект.

Полнењето FuelFoam ќе ви овозможи удобност и поддршка во текот на целиот ден.

Гумениот ѓон ќе ја заштити ногата на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, сива, розова

 • Мало триење

 • Гумен ѓон

 • FuelFoam среден ѓон

 • Шифра на артикл: FW0916

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеални за прошетки низ градот.

Средниот ѓон има текстура што му дава 3Д ефект.

Полнењето FuelFoam ќе ви овозможи удобност и поддршка во текот на целиот ден.

Гумениот ѓон ќе ја заштити ногата на лизгави површини.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, сива, розова

 • Мало триење

 • Гумен ѓон

 • FuelFoam среден ѓон

 • Шифра на артикл: FW0916

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0140
Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8253
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никог...
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0934
Женските патики REEBOK ROYAL EC RIDE 4 SHOES со својот дизајн ве враќаат во 2000-тите. ...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""