Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
PREDATOR 20.3 IN
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FW9194)
adidas

PREDATOR 20.3 IN

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.632 ДЕН
Заштеда: 1.956 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR 20.3 IN се одлични фудбалски патики. Тие се првенствено наменети за фудбал и играње во затворени простории. Иновативниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Подетално

adidas PREDATOR 20.3 IN се одлични фудбалски патики.

Тие се првенствено наменети за фудбал и играње во затворени простории.

Иновативниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Полудлабокиот модел, освен што дополнително ги штити зглобовите, обезбедува лесно облекување и соблекување.

Уникатната горна конструкција изработена од синтетичка кожа и текстил се прилагодува на вашата нога.

Predator 20.3 IN ви овозможува целосна контрола на топката во секое време.

Интегрираниот, еластичен моно јазик целосно го штити стапалото од какви било несакани движења.

Текстурата на мрежата на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на рамни површини и е исклучително издржлив.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност на брендот.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат и играат фудбал.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума
 • Прикажана боја: бела, златна, црна
 • Шифра на артикл: FW9194
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PREDATOR 20.3 IN се одлични фудбалски патики.

Тие се првенствено наменети за фудбал и играње во затворени простории.

Иновативниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Полудлабокиот модел, освен што дополнително ги штити зглобовите, обезбедува лесно облекување и соблекување.

Уникатната горна конструкција изработена од синтетичка кожа и текстил се прилагодува на вашата нога.

Predator 20.3 IN ви овозможува целосна контрола на топката во секое време.

Интегрираниот, еластичен моно јазик целосно го штити стапалото од какви било несакани движења.

Текстурата на мрежата на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на рамни површини и е исклучително издржлив.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии потенцираат припадност на брендот.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат и играат фудбал.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума
 • Прикажана боја: бела, златна, црна
 • Шифра на артикл: FW9194
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW3544
Опремете се и оставете ги сите ривали зад себе со adidas X Ghosted.3 фудбалските патики...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8199
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минимал...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6797
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""