Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FLEX 2015 RN (GS)
Код на производ:
(724988-601)
NIKE

NIKE FLEX 2015 RN (GS)

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална Цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.145 ДЕН
Заштеда: 2.145 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 3.5Y *
  • 4Y *
  • 4.5Y *
  • 5Y *
  • 5.5Y *
  • 6Y *
  • 6.5Y *
  • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 897735-008
1.554 ДЕН
Заштеда 40%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7298-081
1.480 ДЕН
Заштеда 45%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AH7317-080
1.480 ДЕН
Заштеда 45%
2.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""