Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2
Женски патики
Код на производ:
(FV0140)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE CLN2

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Зачувајте во листата на желби
Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од тениските игралишта. Подетално

Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од тениските игралишта.

Овие патики Reebok имаат едноставен, зашиен горен дел во неутрална боја за минималистички изглед.

Деталите на логото во контрастни бои на петицата и од страна на патиката создаваат спортско чувство.

Горниот дел е изработен од мека и квалитетна синтетичка кожа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Плиток крој за поголема подвижност

 • Подлогата EVA овозможува мек комфор

 • Гумен ѓон за издржливост

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV0140

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од тениските игралишта.

Овие патики Reebok имаат едноставен, зашиен горен дел во неутрална боја за минималистички изглед.

Деталите на логото во контрастни бои на петицата и од страна на патиката создаваат спортско чувство.

Горниот дел е изработен од мека и квалитетна синтетичка кожа.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики

 • Горна површина од синтетичка кожа

 • Плиток крој за поголема подвижност

 • Подлогата EVA овозможува мек комфор

 • Гумен ѓон за издржливост

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV0140

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7886
Reebok ROYAL GLIDE RIPPLE CLIP се женски патики инспирирани од класичните модели на Ree...
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0916
Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеал...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8253
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никог...
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Помош