Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
Код на производ:
(FW7610)
adidas

HOOPS MID 2.0 K

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28,5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30,5
 • 12-K 31
 • 13K 31,5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33,5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35,5
 • 3- 36
 • 4 36,5
 • 4- 37,5
 • 5 38
 • 5- 38,5
 • 6 39,5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16,5
10-K 28,5 17
11K 29 17,5
11-K 30 18
11-K 18
12K 30,5 18,3
12-K 31 18,7
13K 31,5 19
13-K 32 19,5
3- 36 22
3- 22
4 36,5 22,5
4- 37,5 23
5 38 23,5
5- 38,5 24
6 39,5 24,5
6- 40 25
1 33 20
1- 33,5 20,3
2 34 20,7
2- 35 21
3 35,5 21,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16,5
10-K 28,5 17
11K 29 17,5
11-K 30 18
11-K 18
12K 30,5 18,3
12-K 31 18,7
13K 31,5 19
13-K 32 19,5
3- 36 22
3- 22
4 36,5 22,5
4- 37,5 23
5 38 23,5
5- 38,5 24
6 39,5 24,5
6- 40 25
1 33 20
1- 33,5 20,3
2 34 20,7
2- 35 21
3 35,5 21,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7615
1.094 ДЕН
Заштеда 50%
2.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""