Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
PREDATOR 20.4 FXG
Копачки
Код на производ:
(FW9204)
adidas

PREDATOR 20.4 FXG

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.202 ДЕН
Заштеда: 1.186 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR 20.4 FxG се квалитетни машки фудбалски патики. Современиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил. Подетално

adidas PREDATOR 20.4 FxG се квалитетни машки фудбалски патики.

Современиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил.

Горната конструкција се прилагодува на вашата нога и ја обвиткува на прав начин.

Перформансите на табаните ви овозможуваат да го покажете вашиот талент на терените, на сува природна и вештачка трева.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии ја потенцираат автентичноста на брендот.

Овие фудбалски патики се одличен избор за сите што сакате и играте фудбал.

adidas PREDATOR 20.4 FxG се создадени за врвна игра и големи победи.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума, TPU
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: FW9204
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PREDATOR 20.4 FxG се квалитетни машки фудбалски патики.

Современиот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од мека синтетичка кожа и текстил.

Горната конструкција се прилагодува на вашата нога и ја обвиткува на прав начин.

Перформансите на табаните ви овозможуваат да го покажете вашиот талент на терените, на сува природна и вештачка трева.

Впечатливиот дизајн е создаден за впечатлива игра.

Познатите три adidas линии ја потенцираат автентичноста на брендот.

Овие фудбалски патики се одличен избор за сите што сакате и играте фудбал.

adidas PREDATOR 20.4 FxG се создадени за врвна игра и големи победи.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума, TPU
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: FW9204
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Машките фудбалски патики adidas X GHOSTED.3 FG ќе ви дадат неверојатна експлозивност и ...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.242 ДЕН
Заштеда 35%
4.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""