Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
PUMA X-RAY 2 SQUARE
Женски патики
Код на производ:
(373108-04)
PUMA

PUMA X-RAY 2 SQUARE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 31 *
 • 31,5 *
 • 32 *
 • 32,5 *
 • 33 *
 • 33,5 *
 • 34 *
 • 34,5 *
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39,5 *
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35 35
35,5 35,5
36 36
36,5 36,5
37 37
37,5 37,5
38 38
38,5 38,5
39,5
40 40
40,5 40,5
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
31
31,5
32
32,5
33
33,5
34
34,5
35 35
35,5 35,5
36 36
36,5 36,5
37 37
37,5 37,5
38 38
38,5 38,5
39,5
40 40
40,5 40,5
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 371008-11
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 365208-04
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 374903-03
2.872 ДЕН
Заштеда 20%
3.590 ДЕН
Помош