Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
COURT BOLD
Женски патики
Код на производ:
(FX3489)
adidas

COURT BOLD

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална Цена
3.388 ДЕН
Цена со попуст
2.710 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на играта, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие патики adidas. Подетално

Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на играта, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие патики adidas.

Средниот ѓон на платформата додава висина и стил, додека гумениот ѓон придонесува за лесно чекорење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Синтетика

 • Женски lifestyle патики

 • Шифра на артикл: FX3489

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот изглед на играта, веднаш ќе ги почувствувате класичните тениски вибрации на овие патики adidas.

Средниот ѓон на платформата додава висина и стил, додека гумениот ѓон придонесува за лесно чекорење.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Синтетика

 • Женски lifestyle патики

 • Шифра на артикл: FX3489

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY8813
adidas VL COURT 2.0 се женски патики кои можат да се носат за секоја пригода. Тие имаат...
3.190 ДЕН
Заштеда 20%
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX3490
Без разлика дали сте пораснале на тениските терени или едноставно го сакате возвишениот...
2.372 ДЕН
Заштеда 30%
3.388 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW1370
adidas VL COURT 2.0 се женски патики што можат да се носат за секоја пригода. Тие имаа...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""