Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
AIR MAX LTD 3
Машки патики
Код на производ:
(BV1171-100)
NIKE

AIR MAX LTD 3

Претходна цена
8.590 ДЕН
Моментална Цена
8.590 ДЕН
Цена со попуст
6.443 ДЕН
Заштеда: 2.147 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max LTD 3 се машки патики за секој ден. Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max. Подетално

Nike Air Max LTD 3 се машки патики за секој ден.

Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max.

Горниот дел од патиките е направен од комбинација на природна и синтетичка кожа, што гарантира удобност и издржливост.

Гумениот ѓон со технологија Air Max совршено се прилагодува на различни површини, обезбедувајќи целосен комфор.

Големата воздушна единица Air Max во областа на петиците неверојатно ја подобрува удобноста и привлечниот изглед.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики и лесно да ги комбинирате со остатокот од облеката што го следи опуштениот, урбан стил.

Дизајнот на Air Max и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон со технологија Air Max
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: BV1171-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max LTD 3 се машки патики за секој ден.

Современиот дизајн е комбиниран со врвната технологија Air Max.

Горниот дел од патиките е направен од комбинација на природна и синтетичка кожа, што гарантира удобност и издржливост.

Гумениот ѓон со технологија Air Max совршено се прилагодува на различни површини, обезбедувајќи целосен комфор.

Големата воздушна единица Air Max во областа на петиците неверојатно ја подобрува удобноста и привлечниот изглед.

Овие патики можете да ги носите во разни прилики и лесно да ги комбинирате со остатокот од облеката што го следи опуштениот, урбан стил.

Дизајнот на Air Max и докажаниот квалитет на Nike се најдобрата препорака.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна и синтетичка кожа
 • Гумен ѓон со технологија Air Max
 • Прикажана боја: бела
 • Шифра на артикл: BV1171-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT4352-102
Nike Air Max 90 се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел на па...
9.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ0611-102
Nike Air Max 90 PRM се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел н...
9.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""