Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0
Детски патики
Код на производ:
(FV2732)
REEBOK

RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.463 ДЕН
Заштеда: 627 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 26.5
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Шарени детали им даваат на детските патики кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа. Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови. Подетално

Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Шарени детали им даваат на детските патики кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • За девојчиња

 • Материјал: Синтетика

 • Шифра на артикл: FV2732

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok патики ROYAL COMPLETE CLN 2.0

Шарени детали им даваат на детските патики кои се инспирирани од тенисот, асоцијација на среќа.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, а гумениот ѓон обезбедува удобност за време на напорни денови.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • За девојчиња

 • Материјал: Синтетика

 • Шифра на артикл: FV2732

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8901
Класичен теренски стил што вашето дете може да го носи секој ден. Овие патики за девојч...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8908
Reebok ROYAL PRIME MID се детски патики наменети за девојчиња. Ретро кошаркарскиот стил...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""