Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
UA GS JET 2019
Код на производ:
(3022121-003)
UNDER ARMOUR

UA GS JET 2019

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.222 ДЕН
Заштеда: 568 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 5
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 *
 • 7 7
 • 7.5 *
 • 8 *
 • 8.5 *
 • 9 *
 • 9.5 *
 • 10 10
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
10 10
3.5 3.5
13 13
5.5 5.5
5 5
4.5 4.5
4 4
7 7
6 6

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12 12
11.5 11.5
11 11
10.5 10.5
10 10
3.5 3.5
13 13
5.5 5.5
5 5
4.5 4.5
4 4
7 7
6 6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 3022121-001
2.918 ДЕН
Заштеда 25%
3.890 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""