Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
REEBOK LITE PLUS 2.0
Женски патики
Код на производ:
(FV1630)
REEBOK

REEBOK LITE PLUS 2.0

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
1.854 ДЕН
Заштеда: 1.236 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Ако сте љубител на рекреативно трчање и секојдневно џогирање, тогаш женските патики Reebok LITE PLUS 2 се вашиот идеален избор. Подетално

Ако сте љубител на рекреативно трчање и секојдневно џогирање, тогаш женските патики Reebok LITE PLUS 2 се вашиот идеален избор.

Овие лесни чевли за трчање имаат среден ѓон од пена ЕVA кој го ослободува притисокот кога патиката е во контакт со земјата, обезбедувајќи енергија и удобност на стапалата.

Горниот дел е изработен од текстил засилен со синтетички слоеви на материјал, додека ѓонот е изработен од издржлива нелизгачка гума.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Намена: трчање, lifestyle
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: пена ЕVA
 • Ѓон: нелизгачка гума
 • Боја: црна - Black / Carotene / White
 • Шифра на артикл: FV1630
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
12 44 29
11.5 43 28.5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Ако сте љубител на рекреативно трчање и секојдневно џогирање, тогаш женските патики Reebok LITE PLUS 2 се вашиот идеален избор.

Овие лесни чевли за трчање имаат среден ѓон од пена ЕVA кој го ослободува притисокот кога патиката е во контакт со земјата, обезбедувајќи енергија и удобност на стапалата.

Горниот дел е изработен од текстил засилен со синтетички слоеви на материјал, додека ѓонот е изработен од издржлива нелизгачка гума.

Спецификации:

 • Женски патики
 • Намена: трчање, lifestyle
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: пена ЕVA
 • Ѓон: нелизгачка гума
 • Боја: црна - Black / Carotene / White
 • Шифра на артикл: FV1630
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
12 44 29
11.5 43 28.5
4.5 4.5
4 4
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FU8609
Овие женски патики се направени за жени кои сакаат да истражуваат нови територии. Гуме...
2.793 ДЕН
Заштеда 30%
3.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV1613
Пронајдете ја вашата комфорна зона во Reebok REEBOK RUNNER 4.0 SHOES женски патики за т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN1969
1.865 ДЕН
Заштеда 45%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""