Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
GAMECOURT M
Машки патики
Код на производ:
(FU8110)
adidas

GAMECOURT M

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие машки тенисерски патики нудат голема удобност и издржливост. Нивниот горен дел кои овозможува циркулација на воздух ја покрива вашата нога и ви овозможува удобност на секоја точка. Лесните материјали и полнетата средна подлога нудат голема удобност за време на натпреварите. Подетално

Овие машки тенисерски патики нудат голема удобност и издржливост.

Нивниот горен дел кои овозможува циркулација на воздух ја покрива вашата нога и ви овозможува удобност на секоја точка.

Лесните материјали и полнетата средна подлога нудат голема удобност за време на натпреварите.

Спецификации:

 • Боја: темносина / мастило сина / бела
 • Материјал: Текстил / синтетика
 • За мажи
 • Шифра на артикл: FU8110
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие машки тенисерски патики нудат голема удобност и издржливост.

Нивниот горен дел кои овозможува циркулација на воздух ја покрива вашата нога и ви овозможува удобност на секоја точка.

Лесните материјали и полнетата средна подлога нудат голема удобност за време на натпреварите.

Спецификации:

 • Боја: темносина / мастило сина / бела
 • Материјал: Текстил / синтетика
 • За мажи
 • Шифра на артикл: FU8110
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""