Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V
Детски патики
Код на производ:
(FW8850)
Reebok

Reebok RBK ROYAL COMPLETE CLN 2.0 3V

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 *
 • 5 *
 • 5.5 *
 • 6 *
 • 7 *
 • 10 26.5
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Зачувајте во листата на желби
Чист и класичен спортски стил што вашето дете може да го носи секој ден. Овие патики за момчиња имаат низок профил и едноставен дизајн. Подетално

Чист и класичен спортски стил што вашето дете може да го носи секој ден.

Овие патики за момчиња имаат низок профил и едноставен дизајн.

Овие патики може детето да ги облече и соблече многу лесно.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Синтетика

 • Патики за помали деца - за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8850

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Чист и класичен спортски стил што вашето дете може да го носи секој ден.

Овие патики за момчиња имаат низок профил и едноставен дизајн.

Овие патики може детето да ги облече и соблече многу лесно.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: Бела

 • Материјал: Синтетика

 • Патики за помали деца - за момчиња

 • Шифра на артикл: FW8850

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош