Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
D ROSE 773 2020
Унисекс патики за кошарка
Код на производ:
(FW8661)
adidas

D ROSE 773 2020

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- *
 • 15 *
 • 6 6
 • 6- 6-
 • 7 7
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
 • 13 13
 • 13- *
 • 14 *
Зачувајте во листата на желби
adidas D ROSE се патики за кошарка. Тие се многу удобни и лесни. Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед, а инспирирацијата доаѓа од ликот и делото на NBA суперѕвездата Дерик Роуз. Подетално

adidas D ROSE се патики за кошарка.

Тие се многу удобни и лесни.

Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед, а инспирирацијата доаѓа од ликот и делото на NBA суперѕвездата Дерик Роуз.

Горниот дел е изработен од текстил и синтетика.

Мрежната структура на ткаенината овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Лесните перничиња носат дополнителна удобност.

Издржливиот гумен ѓон совршено се прилагодува на секакви површини.

Овие патики се одличен избор за сите што ја сакаат кошарката и Дерик Роуз.

Можете исто така да ги носите секој ден.

Нивниот допадлив изглед совршено се вклопува во приказната за урбаниот, опуштен стил.

adidas секогаш гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: Бела, црна
 • Шифра на артикл: FW8661
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas D ROSE се патики за кошарка.

Тие се многу удобни и лесни.

Современиот дизајн носи исклучително привлечен изглед, а инспирирацијата доаѓа од ликот и делото на NBA суперѕвездата Дерик Роуз.

Горниот дел е изработен од текстил и синтетика.

Мрежната структура на ткаенината овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Лесните перничиња носат дополнителна удобност.

Издржливиот гумен ѓон совршено се прилагодува на секакви површини.

Овие патики се одличен избор за сите што ја сакаат кошарката и Дерик Роуз.

Можете исто така да ги носите секој ден.

Нивниот допадлив изглед совршено се вклопува во приказната за урбаниот, опуштен стил.

adidas секогаш гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Гумен ѓон
 • Врзување со врвки
 • Прикажана боја: Бела, црна
 • Шифра на артикл: FW8661
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""