Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
WMNS NIKE IN-SEASON TR 5
Код на производ:
(807333-007)
NIKE

WMNS NIKE IN-SEASON TR 5

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална Цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
2.645 ДЕН
Заштеда: 2.645 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 12.5 12.5
 • 13 13
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9545-007
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CJ0842-200
Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3 обезбедуваат стабилност и амортизaци...
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9545-002
NIKE LEGEND ESSENTIAL 2 се женски патики за тренинг кои нудат атрактивен спортски дизај...
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""