Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
WMNS NIKE COURT VISION LO PRM
Машките патики
Код на производ:
(CI7599-001)
NIKE

WMNS NIKE COURT VISION LO PRM

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
3.633 ДЕН
Заштеда: 1.557 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики NikeCourt Vision Low Premium се инспирирани од трендовите од средината на 80-тите. Подетално

Машките патики NikeCourt Vision Low Premium се инспирирани од трендовите од средината на 80-тите. Деталите, како што е знакот Swoosh и знаците на горниот дел се интересно стилско дополнување.

Спецификации:

 • Состав: 56% кожа, 8% синтетика, 36% текстил

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CI7599-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики NikeCourt Vision Low Premium се инспирирани од трендовите од средината на 80-тите. Деталите, како што е знакот Swoosh и знаците на горниот дел се интересно стилско дополнување.

Спецификации:

 • Состав: 56% кожа, 8% синтетика, 36% текстил

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CI7599-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK7899-100
Nike Renew Lucent 2 се женски патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристи...
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW5596-100
Инспирирани од дизајнот на патиките од средината на 80-тите, Nike Court Vision Lo имаат...
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""