Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
JR PHANTOM GT CLUB DF IC
Детски патики
Код на производ:
(CW6728-160)
NIKE

JR PHANTOM GT CLUB DF IC

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги вежбаат своите први чекори. Подетално

Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги вежбаат своите први чекори.

Гумениот ѓон е дизајниран да спречува лизгање за да можете да ги оставите да шетаат безбедно.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа и овозможува голема издржливост и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова, црна

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CW6728-160

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги вежбаат своите први чекори.

Гумениот ѓон е дизајниран да спречува лизгање за да можете да ги оставите да шетаат безбедно.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа и овозможува голема издржливост и комфор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела, розова, црна

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Гумен ѓон

 • Шифра на артикл: CW6728-160

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AT5882-060
Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 831953-801
1.445 ДЕН
Заштеда 50%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 897735-008
1.295 ДЕН
Заштеда 50%
2.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""