Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
SUPERNOVA M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FW8821)
adidas

SUPERNOVA M

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.332 ДЕН
Заштеда: 1.856 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- *
 • 15 *
 • 6 6
 • 6- 6-
 • 7 7
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
 • 13 13
 • 13- *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола на подолги стази. Подетално

adidas Патики SUPERNOVA M

adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола на подолги стази.

Тие обезбедуваат насочена поддршка и оптимална удобност и се дизајнирани за секојдневно спортување.

Мрежата има посебни засилувања за точно дефинирана поддршка.

Средниот ѓон е исполнет со пена и има одлична реакција, ја враќа енергијата секогаш при допир со земјата и ви овозможува да се движите непречено.

Boost технологијата ви дава исклучителна удобност.

Машките патики за трчање SUPERNOVA M се идеални за да се надминувате себеси од ден за ден и да соборувате лични рекорди.

 

Спецификации:

 • Машки патики за трчање

 • Врзување

 • Мрежа која дозволува воздухот да циркулира

 • Обложување со текстил

 • Чувство на стабилност

 • Boost технологија

 • Боја: црна, зелена

 • Шифра на артикл: FW8821

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Патики SUPERNOVA M

adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола на подолги стази.

Тие обезбедуваат насочена поддршка и оптимална удобност и се дизајнирани за секојдневно спортување.

Мрежата има посебни засилувања за точно дефинирана поддршка.

Средниот ѓон е исполнет со пена и има одлична реакција, ја враќа енергијата секогаш при допир со земјата и ви овозможува да се движите непречено.

Boost технологијата ви дава исклучителна удобност.

Машките патики за трчање SUPERNOVA M се идеални за да се надминувате себеси од ден за ден и да соборувате лични рекорди.

 

Спецификации:

 • Машки патики за трчање

 • Врзување

 • Мрежа која дозволува воздухот да циркулира

 • Обложување со текстил

 • Чувство на стабилност

 • Boost технологија

 • Боја: црна, зелена

 • Шифра на артикл: FW8821

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6026
adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола. Т...
4.950 ДЕН
Заштеда 20%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW7064
adidas 9TIS RUNNER се uniseks патики за трчање. Нивниот дизајн е инспириран од модата ...
2.792 ДЕН
Заштеда 30%
3.988 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""