Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
Женски патики
Код на производ:
(CT1730-001)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX VG-R

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
4.479 ДЕН
Заштеда: 2.411 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со женските патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со брзото темпо на модерниот живот. Инспирирани од моделот Air Max 95, овие патики нудат динамичен и модерен дизајн со хибридни линии и текстури во горниот дел. Подетално

Со женските патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со брзото темпо на модерниот живот.

Инспирирани од моделот Air Max 95, овие патики нудат динамичен и модерен дизајн со хибридни линии и текстури во горниот дел.

Лесната и воздушна мрежа овозможува постојана вентилација, додека воздушната единица на петицата го ослободува притисокот на секој чекор во контакт со земјата.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини, нуди стабилност и издржливост, така што движењето е удобно и безбедно.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа, текстил

 • Среден ѓон: пена

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CT1730-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со женските патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со брзото темпо на модерниот живот.

Инспирирани од моделот Air Max 95, овие патики нудат динамичен и модерен дизајн со хибридни линии и текстури во горниот дел.

Лесната и воздушна мрежа овозможува постојана вентилација, додека воздушната единица на петицата го ослободува притисокот на секој чекор во контакт со земјата.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини, нуди стабилност и издржливост, така што движењето е удобно и безбедно.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа, текстил

 • Среден ѓон: пена

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CT1730-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU9038-600
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN9676-007
1.832 ДЕН
Заштеда 20%
2.290 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""