Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
Детски патики
Код на производ:
(FV0241)
REEBOK

REEBOK ROAD SUPREME 2.0

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.374 ДЕН
Заштеда: 916 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 24
 • 8 24.5
 • 8.5 25
 • 9 25.5
 • 9.5 26
 • 10 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Спремете се за за викенд во природа со детските патики Reebok ROAD SUPREME 2 SHOES. Наменети за секакви активности, за трчање и рекреација, овие лесни патики за девојчиња се плитко исечени за поголема подвижност на глуждот. Подетално

Спремете се за за викенд во природа со детските патики Reebok ROAD SUPREME 2 SHOES.

Наменети за секакви активности, за трчање и рекреација, овие лесни патики за девојчиња се плитко исечени за поголема подвижност на глуждот.

Горниот дел со мрежа е дополнително засилен со синтетички слоеви, а гумениот ѓон е со бразди, со цел да се обезбеди издржливост и стабилност.

 

Спецификации:

 • Патики за девојчиња

 • Гоен дел: мрежа, синтетика

 • Ѓон: гума

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV0241

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 24 13.5
8 24.5 14
8.5 25 14.5
9 25.5 15
9.5 26 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Спремете се за за викенд во природа со детските патики Reebok ROAD SUPREME 2 SHOES.

Наменети за секакви активности, за трчање и рекреација, овие лесни патики за девојчиња се плитко исечени за поголема подвижност на глуждот.

Горниот дел со мрежа е дополнително засилен со синтетички слоеви, а гумениот ѓон е со бразди, со цел да се обезбеди издржливост и стабилност.

 

Спецификации:

 • Патики за девојчиња

 • Гоен дел: мрежа, синтетика

 • Ѓон: гума

 • Боја: темносина

 • Шифра на артикл: FV0241

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд REEBOK
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 32 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 24 13.5
8 24.5 14
8.5 25 14.5
9 25.5 15
9.5 26 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0339
Најмладите се подготвени за авантури во природа со детските патики Reebok ROAD SUPREME ...
1.463 ДЕН
Заштеда 30%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош
string(0) ""
string(0) ""