Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
WMNS NIKE REVOLUTION 5
Женски патики за трчање
Код на производ:
(BQ3207-100)
NIKE

WMNS NIKE REVOLUTION 5

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.032 ДЕН
Заштеда: 758 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Revolution 5 W се женски патики за трчање, кои имаат меки делови од пена за да уживате во удобноста со секој изминат километар. Подетално

Nike Revolution 5 W се женски патики за трчање, кои имаат меки делови од пена за да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поголема поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини и ѝ овозможува на ногата природно да се витка.

Минималистичкиот дизајн на овие патики лесно се вклопува во вашата дневна рутина на трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Мека влошка

 • Тежина: 240гр

 • Боја: бела, сива

 • Шифра на артикл: BQ3207-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Revolution 5 W се женски патики за трчање, кои имаат меки делови од пена за да уживате во удобноста со секој изминат километар.

Лесен плетен материјал ја обвиткува вашата нога и овозможува проток на воздух, додека засилувањето на петицата обезбедува поголема поддршка и издржливост.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за поголема удобност.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини и ѝ овозможува на ногата природно да се витка.

Минималистичкиот дизајн на овие патики лесно се вклопува во вашата дневна рутина на трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Мека влошка

 • Тежина: 240гр

 • Боја: бела, сива

 • Шифра на артикл: BQ3207-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV3817-002
5.432 ДЕН
Заштеда 20%
6.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики BQ9647-601
6.552 ДЕН
Заштеда 20%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ3207-108
Nike Revolution 5 се женски патики за трчање кои нудат класичен спортски дизајн и висок...
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""