Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
HOOPS MID 2.0 K
Детски патики
Код на производ:
(FW3157)
adidas

HOOPS MID 2.0 K

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
1.952 ДЕН
Заштеда: 836 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Unisex патиките за деца adidas HOOPS MID 2.0 K ќе ги охрабрат децата да ги следат своите кошаркарски соништа. Овие детски кошаркарски патики се впечатливи поради истакнатото лого на двете страни на патиката. Подетално

Unisex патиките за деца adidas HOOPS MID 2.0 K ќе ги охрабрат децата да ги следат своите кошаркарски соништа.

Овие детски кошаркарски патики се впечатливи поради истакнатото лого на двете страни на патиката.

Тие се исклучително удобни, а обликуваниот гумен ѓон им дава кошаркарски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, зелена
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Шифра на артикл: FW3157
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.5
10-K 28.5 17
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.3
2 34 20.7
2- 35 21
3 35.5 21.5
3- 36 22
4 36.5 22.5
4- 37.5 23
5 38 23.5
5- 38.5 24
6 39.5 24.5
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Unisex патиките за деца adidas HOOPS MID 2.0 K ќе ги охрабрат децата да ги следат своите кошаркарски соништа.

Овие детски кошаркарски патики се впечатливи поради истакнатото лого на двете страни на патиката.

Тие се исклучително удобни, а обликуваниот гумен ѓон им дава кошаркарски изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, зелена
 • Текстилна постава
 • Гумен ѓон
 • Шифра на артикл: FW3157
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.5
10-K 28.5 17
11K 29 17.5
11-K 30 18
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.3
2 34 20.7
2- 35 21
3 35.5 21.5
3- 36 22
4 36.5 22.5
4- 37.5 23
5 38 23.5
5- 38.5 24
6 39.5 24.5
6- 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW4930
Минималистичкиот дизајн на детските патики adidas HOOPS 2.0 CMF C ќе ја комплетира секо...
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF9809
2.397 ДЕН
Заштеда 35%
3.688 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""