Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
REEBOK ROAD SUPREME 2.0
Детски патики
Код на производ:
(FV0257)
Reebok

REEBOK ROAD SUPREME 2.0

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална Цена
2.290 ДЕН
Цена со попуст
1.603 ДЕН
Заштеда: 687 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38.5
 • 7 39
 • 7.5 7.5
 • 8 8
 • 8.5 8.5
 • 9 9
 • 9.5 9.5
 • 10 10
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROAD SUPREME 2.0 патиките за момчиња ќе му овозможат на детето слободно да игра во паркот чувствувајќи се удобно. Овие патики за момчиња имаат горен дел изработен од мрежест материјал со синтетички детали. Подетално

Reebok ROAD SUPREME 2.0 патиките за момчиња ќе му овозможат на детето слободно да игра во паркот чувствувајќи се удобно.

Овие патики за момчиња имаат горен дел изработен од мрежест материјал со синтетички детали.

Нискиот раб му дава простор на глуждот да се движи.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на подот.

Овие пати ќе може лесно да се облечат во секое време.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, сина, црвена

 • Ниско триење

 • Гумен ѓон

 • Брзо облекување

 • Шифра на артикл: FV0257

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROAD SUPREME 2.0 патиките за момчиња ќе му овозможат на детето слободно да игра во паркот чувствувајќи се удобно.

Овие патики за момчиња имаат горен дел изработен од мрежест материјал со синтетички детали.

Нискиот раб му дава простор на глуждот да се движи.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на подот.

Овие пати ќе може лесно да се облечат во секое време.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива, сина, црвена

 • Ниско триење

 • Гумен ѓон

 • Брзо облекување

 • Шифра на артикл: FV0257

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""