Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
PUMA CARINA L
Код на производ:
(370325-02)
PUMA

PUMA CARINA L

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 35,5
 • 36 36
 • 36,5 36,5
 • 37 37
 • 37,5 37,5
 • 38 38
 • 38,5 38,5
 • 39 39
 • 39,5 *
 • 40 40
 • 40,5 40,5
 • 41 41
 • 41,5 *
 • 42 42
 • 42,5 42,5
 • 43 43
 • 43,5 *
 • 44 44
 • 44,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
36 36
39 39
38 38
40 40
42 42
41 41
38,5 38,5
37,5 37,5
35,5 35,5
44 44
43 43
42,5 42,5
40,5 40,5
35 35
36,5 36,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
37 37
36 36
39 39
38 38
40 40
42 42
41 41
38,5 38,5
37,5 37,5
35,5 35,5
44 44
43 43
42,5 42,5
40,5 40,5
35 35
36,5 36,5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""