Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
Машки патики
Код на производ:
(CK2944-004)
NIKE

NIKE VENTURE RUNNER

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.368 ДЕН
Заштеда: 1.122 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Venture Runner се машки патики за трчање, инспирирани од култниот модел од 80-тите. Акцентирани рабови, особено флексибилен горен дел и деталите додаваат нови иновации во класичниот дизајн, додека влошката и мрежата обезбедуваат поголема удобност. Подетално

Nike Venture Runner се машки патики за трчање, инспирирани од култниот модел од 80-тите.

Акцентирани рабови, особено флексибилен горен дел и деталите додаваат нови иновации во класичниот дизајн, додека влошката и мрежата обезбедуваат поголема удобност.

Пената обезбедува поддршка во текот на денот, додека меката постава околу зглобот дава поголема удобност.

Деловите со рефлектирачки материјал и "NIKE SPORTSWEAR" пластичната плочка околу петицата претставуваат модерни детали.

Гумениот ѓон, инспириран од Waffle дизајнот, носи визуелно препознатлив Nike изглед.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување / плиток профил
 • Флексибилен горен дел изработен од велур и мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен Waffle ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CK2944-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Venture Runner се машки патики за трчање, инспирирани од култниот модел од 80-тите.

Акцентирани рабови, особено флексибилен горен дел и деталите додаваат нови иновации во класичниот дизајн, додека влошката и мрежата обезбедуваат поголема удобност.

Пената обезбедува поддршка во текот на денот, додека меката постава околу зглобот дава поголема удобност.

Деловите со рефлектирачки материјал и "NIKE SPORTSWEAR" пластичната плочка околу петицата претставуваат модерни детали.

Гумениот ѓон, инспириран од Waffle дизајнот, носи визуелно препознатлив Nike изглед.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување / плиток профил
 • Флексибилен горен дел изработен од велур и мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен Waffle ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: CK2944-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CN9675-002
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CJ1682-003
Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни ...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""