Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW
Женски патики
Код на производ:
(FV8253)
Reebok

REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.214 ДЕН
Заштеда: 1.476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода. Подетално

Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода.

Тие се карактеризираат со спортска елеганција и многу лесно можат се вклопат во вашиот стил на облекување.

Удобноста и квалитетот се главните карактеристики на овој модел на Reebok.

Горниот дел е изработен од врвна кожа што овозможува луксузен изглед, издржливост и совршена удобност.

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики

 • Плиток профил / врзување

 • Материјал: полиуретанска кожа, синтетика, текстил

 • EVA подлога

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV8253

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никогаш не излегуваат од мода.

Тие се карактеризираат со спортска елеганција и многу лесно можат се вклопат во вашиот стил на облекување.

Удобноста и квалитетот се главните карактеристики на овој модел на Reebok.

Горниот дел е изработен од врвна кожа што овозможува луксузен изглед, издржливост и совршена удобност.

Спецификации:

 • Женски lifestyle патики

 • Плиток профил / врзување

 • Материјал: полиуретанска кожа, синтетика, текстил

 • EVA подлога

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV8253

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0916
Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеал...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0140
Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Помош