Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
NIKE PICO 5 PSV
Код на производ:
(AR4161-016)
NIKE

NIKE PICO 5 PSV

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.568 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 36
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 37.5
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 38.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
4Y 36 23
5Y 37.5 23.5
6Y 38.5 24.1

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AR4138-601
1.345 ДЕН
Заштеда 50%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5672-610
1.943 ДЕН
Заштеда 25%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики AT1801-501
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""