Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
REEBOK ROYAL EC RIDE 4
Женски патики
Код на производ:
(FW0934)
Reebok

REEBOK ROYAL EC RIDE 4

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.163 ДЕН
Заштеда: 927 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35
 • 5.5 35.5
 • 6 36
 • 6.5 37
 • 7 37.5
 • 7.5 38
 • 8 38.5
 • 8.5 39
 • 9 40
 • 9.5 40.5
 • 10 41
 • 10.5 42
 • 11 42.5
 • 11.5 43
 • 12 44
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики REEBOK ROYAL EC RIDE 4 SHOES со својот дизајн ве враќаат во 2000-тите. Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед. Подетално

Женските патики REEBOK ROYAL EC RIDE 4 SHOES со својот дизајн ве враќаат во 2000-тите.

Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед.

Иридесцентните детали на петицата додаваат динамика и создаваат отсјај додека се движите.

Влошката и средниот ѓон со пената FuelFoam го олеснуваат притисокот при контакт со површината, ја враќаат енергијата и обезбедуваат удобност.

Оваа совршена рамнотежа им овозможува на вашите нозе да останат одморени додека носите патики цел ден.

Спецификации:

 • Lifestyle патики

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Среден ѓон: Пена FuelFoam

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна - Црна / Бела

 • Шифра на артикл: FW0934

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики REEBOK ROYAL EC RIDE 4 SHOES со својот дизајн ве враќаат во 2000-тите.

Горниот дел од текстилот е надополнет со синтетички слоеви кои на патиките им даваат текстурален изглед.

Иридесцентните детали на петицата додаваат динамика и создаваат отсјај додека се движите.

Влошката и средниот ѓон со пената FuelFoam го олеснуваат притисокот при контакт со површината, ја враќаат енергијата и обезбедуваат удобност.

Оваа совршена рамнотежа им овозможува на вашите нозе да останат одморени додека носите патики цел ден.

Спецификации:

 • Lifestyle патики

 • Горен дел: текстил, синтетика

 • Среден ѓон: Пена FuelFoam

 • Ѓон: гума

 • Боја: црна - Црна / Бела

 • Шифра на артикл: FW0934

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0916
Женските патики Reebok ROYAL HYPERIUM се инспирирани од традиционалниот стил и се идеал...
2.034 ДЕН
Заштеда 40%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV0140
Патиките Reebok Royal Complete Classic 2 имаат чист и елегантен дизајн, инспириран од т...
1.854 ДЕН
Заштеда 40%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV8253
Reebok REEBOK ROYAL COMPLETE3LOW се женски патики со класичен спортски дизајн кои никог...
2.214 ДЕН
Заштеда 40%
3.690 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""