Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
COPA 20.3 IN SALA
Машки патики
Код на производ:
(EH1492)
adidas

COPA 20.3 IN SALA

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
2.573 ДЕН
Заштеда: 1.715 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA 20.3 IN SALA се машки патики за фудбал, направени за спортување во сала. Со овие патики ќе ви биде пријатно во текот на целиот натпревар и ќе можете максимално да ја контролирате топката. Подетално

adidas COPA 20.3 IN SALA се машки патики за фудбал, направени за спортување во сала.

Со овие патики ќе ви биде пријатно во текот на целиот натпревар и ќе можете максимално да ја контролирате топката.

Горниот дел, направен од кожа, е идеален за контрола на топката.

Мрежастите делови од страните на оваа патика додаваат на удобност.

Ѓонот е идеален за спортување во сала и површини со паркет, додека средниот ѓон изработен од материјал EVA ви го прави секој чекор лесен и удобен.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, сребрена

 • Среден ѓон EVA

 • Шифра на артикл: EH1492

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas COPA 20.3 IN SALA се машки патики за фудбал, направени за спортување во сала.

Со овие патики ќе ви биде пријатно во текот на целиот натпревар и ќе можете максимално да ја контролирате топката.

Горниот дел, направен од кожа, е идеален за контрола на топката.

Мрежастите делови од страните на оваа патика додаваат на удобност.

Ѓонот е идеален за спортување во сала и површини со паркет, додека средниот ѓон изработен од материјал EVA ви го прави секој чекор лесен и удобен.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сина, сребрена

 • Среден ѓон EVA

 • Шифра на артикл: EH1492

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 39.5 24.5
7 40.5 25.5
8 42 26.5
9 43.5 27.5
10 44.5 28.5
11 46 29.5
12 47.5 30.5
13 48.5 31.5
14 50 32.5
6- 40 25
7- 41.5 26
8- 42.5 27
9- 44 28
10- 45.5 29
11- 46.5 30
12- 47.5 30.5
13- 49.5 32
15 15
14- 14-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW3544
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8199
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минимал...
2.993 ДЕН
Заштеда 40%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6797
2.162 ДЕН
Заштеда 30%
3.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""