Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR VAPOR 13 CLUB TF
JR VAPOR 13 CLUB TF
JR VAPOR 13 CLUB TF
JR VAPOR 13 CLUB TF
JR VAPOR 13 CLUB TF
JR VAPOR 13 CLUB TF
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(AT8177-801)
NIKE

JR VAPOR 13 CLUB TF

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.232 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike JR VAPOR 13 CLUB TF се патики за фудбал за деца на возраст од 8 до 14 години. Нивното заштитно лице е еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Neymar Da Silva Santos Junior. Подетално

Nike JR VAPOR 13 CLUB TF се патики за фудбал за деца на возраст од 8 до 14 години.

Нивното заштитно лице е еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Neymar Da Silva Santos Junior.

Second-Skin Fit технологијата нуди голема удобност.

Синтетичките материјали од кој е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и својата креативност со полна брзина.

Nike Sports Lab го анализираше движењето на играчите во текот на играта и создаде гумен ѓон за полесно повеќенасочно движење на терени со вештачка трева.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Наменети за игра на терени со вештачка трева

 • Прикажана боја: портокалова, црна, бела

 • Шифра на артикл: AT8177-801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike JR VAPOR 13 CLUB TF се патики за фудбал за деца на возраст од 8 до 14 години.

Нивното заштитно лице е еден од најдобрите фудбалери на денешницата, Neymar Da Silva Santos Junior.

Second-Skin Fit технологијата нуди голема удобност.

Синтетичките материјали од кој е направен горниот дел ви овозможуваат да го покажете својот талент и својата креативност со полна брзина.

Nike Sports Lab го анализираше движењето на играчите во текот на играта и создаде гумен ѓон за полесно повеќенасочно движење на терени со вештачка трева.

Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали

 • Наменети за игра на терени со вештачка трева

 • Прикажана боја: портокалова, црна, бела

 • Шифра на артикл: AT8177-801

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AT5882-060
Nike Jr. Tiempo Legend 8 Academy IC се унисекс патики за деца кои ќе им овозможат да го...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 831953-801
1.445 ДЕН
Заштеда 50%
2.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 897735-008
1.295 ДЕН
Заштеда 50%
2.590 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""